Wszystko czego potrzebujesz w podróży
(12)422 11 79  (12)444 16 79
Kraków, ul. Krakowska 31

Hotel Be Live Playa La Arena ****

Najtaniej
Last Minute
Lato 2013

Kontakt

Biuro Podróży
Składnica Wycieczek

31-062 Kraków
ul. Krakowska 31

Telefon/Fax
(012) 422 11 79
(012) 444 16 79

Internet
[email protected]
17378018
skype: skladnica.wycieczek1

Polecamy » Be Live Playa La Arena Teneryfa

Be Live Playa La Arena Hotel ****, Teneryfa Hiszpania

Położenie

Be Live Playa La Arena

Hotel Be Live Playa La Arena jest czterogwiazdkowym kompleksem rodzinnym w Puerto Santiago na Teneryfie. Miasteczku, które króluje nad piękną plaża z czarnego piasku wulkanicznego i widokiem na klify Los Gigantes. Hotel, położony jest w egzotycznym ogrodzie 100 metrów od plaży wyróżnionej błękitną flagą. Obiekt oferuje wszystkie udogodnienia potrzebne do doskonałego wypoczynku w opcji all-inclusive dla dorosłych, dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych, posiada specjanie dostosowaną plażę z podjazdami i ratownikami.


Hotel


Be Live Playa La Arena - Hotel

Wybudowany w 2000 roku Be Live Playa Arena posiada 432 pokoje. Hotel oferuje wypoczynek w bogatej opcji all-inclusive z 24 godzinną obsługą hotelową i ochroną. Na terenie hotelu znajduje się sklep, punkt medyczny, pralnia, fryzjer, kantor, wypożyczalnie samochodów, bezpłatne Wi-Fi w częściach wspólnych oraz płatne stanowiska z dostępem do internetu. W restauracji hotelowej: kuchnia tematyczna i międzynarodowa, restauracja/snack-bar Palapa przy basenie, dania wegetariańskie, dieta bezglutenowa, piano-bar w lobby, bar Music Hall z tarasem słonecznym i centrum konferencyjne, windy, siłownia i centrum medyczne.


Pokoje

Be Live Playa La Arena - Pokoje

Na 6 piętrach rozmieszczonych jest 432 eleganckich pokoi z balkonem lub tarasem. Dużych, jasnych i przestronnym mogących pomieścić do 4 osób. Pokoje wyposażone w lodówkę, klimatyzację, telewizję kablową z w tym 3 polskie kanały, dużą łazienkę z prysznicem i wanną, wc i suszarką do włosów.Sport i rekreacja


Be Live Playa La Arena - Sport i Rekreacja

2 baseny w tym jeden podgrzewany w sezonie zimowym, jeden basen dla dzieci ze zjeżdżalnią, szachy, tenis stołowy, łucznictwo, minigolf, tenis. W ciągu dnia odbywają się animacje dla dorosłych i dla dzieci ( plac zabaw dla dzieci, kids club (od 8 do 12 lat), miniklub (od 4 do 7 lat), dyskoteka. Każdego wieczoru w muzyka na żywo oraz wieczorne show.

Nasza oferta
Wczasy w hotelu Be Live Playa La Arena >>
Strona hotelu
Be Live Playa La Arena

Wybrane hotele

Składnica Wycieczek on Facebook Składnica Wycieczek on Google+