Wszystko czego potrzebujesz w podróży
(12)422 11 79  (12)444 16 79
Kraków, ul. Krakowska 31

Hotel Jungle Aqua Park ****

Najtaniej
Last Minute
Lato 2013
    Brak ofert


Kontakt

Biuro Podróży
Składnica Wycieczek

31-062 Kraków
ul. Krakowska 31

Telefon/Fax
(012) 422 11 79
(012) 444 16 79

Internet
[email protected]
17378018
skype: skladnica.wycieczek1


Hotel Jungle Aqua Park
Miejsce:Hurghada - Egipt
Kategoria: 4*
Transport: Samolot
Wyżywienie: All inclusive
Polecamy: Na wakacje rodzinne

Położenie

Hotel Jungle Aqua Park położony jest w miejscowości Safaga. Znajduje się 15 km od lotniska i 20 km na południe od centrum Hurghady, do której turystów dowożą darmowe busy kursujące spod hotelu. Hotel wraz z parkiem wodnym leży na rozległym terenie i z tego powodu znajduje się w drugiej linii brzegowej. Na przepiękną i piaszczystą plaże, którą Jungle Aqua Park dzieli z hotelami Dana Beach i sąsiednim Alf Leila Wa Leila, gości hotelu dowozi w trybie wahadłowym bezpłatny bus. Plaża ta znajduje się w odległości 1,5 km od hotelu.

Zdjęcia

Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park Hotel Jungle Aqua Park
Hotel Jungle Aqua Park

Hotel

Ten czterogwiazdkowy hotel wraz z największym aquaparkiem w Egipcie został wybudowany w 2009 roku i odkąd został otwarty otrzymuje najwyższe noty w międzynarodowych konkursach i rankingach. Hotel wraz z aquaparkiem tworzy wakacyjną wioskę w której znajduje się 860 pokoi w piętrowych i dwupiętrowych bungalowach. Wystrój hotelu nawiązuje do afrykańskiej dżungli, dzięki czemu goście hotelu mogą poczuć na prawdę egzotyczne wakacje. W budynku głównym hotelu znajduje się czynna całą dobę recepcja, restauracja, sala gier, kafejka internetowa, kantor wymiany walut, bankomat, pralnia, mini market oraz punkt medyczny. Na terenie hotelu skorzystać można z 35 różnych zjeżdżalń oraz basenów które są ze sobą fantazyjnie połączone. Jeden z basenów ma podgrzewaną zimą wodę. Hotel posiada dla gości 10 różnych restauracji, między innymi można skosztować takich kuchni jak: niemiecka, azjatycka, śródziemnomorska, międzynarodowa, orientalna i dań z grilla.

Pokoje

Hotel Jungle Aqua Park posiada obszerne pokoje dwuosobowe z możliwością wstawienia jednej lub dwóch dostawek. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarkę do włosów, min bar, telefon, telewizor, balkon lub taras.

Sport i rekreacja

Na terenie hotelu znajduje się łącznie 35 różnych zjeżdżalni, w tym 14 zjeżdżalni przystosowanych dla dzieci i 21 dla dorosłych, jeden dużej wielkości basen i 22 mniejsze baseny. Hotel posiada również rozbudowaną infrastrukturę sportową. W ciągu dnia i wieczorami hotel organizuje atrakcyjne programy animacyjne i zajęcia sportowe miedzy innymi takie jak: aerobik, aqua-aerobik, zajęcia fitness, ping pong, mini golf, bilard, piłkarzyki, grę w piłkę nożną, grę w tenisa, nurkowanie czy jazdę konną.

Nasza oferta

Rezerwuj wczasy w hotelu Jungle Aqua Park >>

Egipt i pierwsze skojarzenia. Dla większości będzie to zapewne złoty piasek, piramidy, podróże na wielbłądach, kąpiele w lazurowym morzu. Warto jednak poznać ten urokliwy kraj dogłębniej i intensywniej. Bo Egipt z całym swoim pięknem to nie tylko zapierające dech w piersiach widoki i doznania wzrokowe, ale także ludzie, kultura, muzyka, sztuka, bogactwa naturalne, klimat, język i wiele innych czynników, które sprawiają, że pobyt tam przestaje być kojarzony tylko z opalenizną pod palemką, a staje się być wspominany jako bajkowa przygoda!

Przewodnik po Egipcie - Piramidy w Gizie
Goegrafia

Arabska Republika Egiptu – bo tak brzmi oficjalna nazwa tego malowniczego kraju – położona jest w północno wschodniej części Afryki. Ma dostęp do Morza Śródziemnego od strony północnej oraz do Morza Czerwonego od strony wschodniej, co dla wielu turystów stanowi główny atut tego państwa. Fakt ten wiąże się niewątpliwie z gratką dla lubiących aktywnie spędzać czas, dając możliwość nurkowania w rafach koralowych, natomiast na tych, którzy bardziej cenią sobie spokój oraz wypoczynek, czekają piękne piaszczyste plaże. Stolicą Egiptu jest Kair, gdzie mieszka aż 18 – 20 milionów z całej 82 – milionowej populacji kraju. Sam Egipt zresztą jest najludniejszym krajem arabskim i trzecim w kwestii wielkości państwem w Afryce. Językiem urzędowym oraz tym, który można na co dzień usłyszeć w radiu, telewizji czy oficjalnych wystąpieniach jest arabski.

Klimat

W Egipcie panuje klimat pustynny i suchy. W najgorętszym miesiącu temperatury sięgają tu ponad 30 kreskę, natomiast w zimie mogą osiągnąć nawet 20 stopni. Nic więc dziwnego, że wielu turystów, w tym także Polacy, uciekają tutaj w zimowe i mroźne miesiące.

Gospodarka

Staroegipska nazwa kraju "Czarny ląd", odnosząca się do żyznych obszarów wzdłuż Nilu, może być niewątpliwie używana również w dzisiejszych czasach ze względu na swój wysoko rozwinięty przemysł, w szczególności chemiczny oraz z wydobycia surowców naturalnych takich jak ropa naftowa czy fosforyty na skalę masową. Z kolei tereny w delcie Nilu są uznawane za kolebkę cywilizacji starożytnego Egiptu. Miasta , które znajdują się w tych okolicach są szczególnie warte uwagi pod względem turystycznym.

Hurghada

Innym miastem wartym uwagi w Egipcie jest zdecydowanie Hurghada. Znajduje się we wschodniej części kraju, na wybrzeżu Morza Czerwonego. Hurghada jest postrzegana jako jeden z największych ośrodków turystycznych o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale międzynarodowym. Może być również nazywane miastem baśniowym, bo to właśnie tutaj każdego wieczora odbywa się przedstawienie opowiadające o dawnym życiu Egipcjan z hotelem Alf Leila Wa Leila nawiązującym w swej budowie do pałaców z baśni tysiąca i jednej nocy. Znajdują się tu również jedne z najpiękniejszych na świecie rafy koralowe. Z kolei Taba – beduińska miejscowość turystyczna w północnej części Zatoki Akaba, jest określana egipskim centrum turystycznym. Jest tutaj ponad 20 ośrodków nurkowych oraz 10 hotelów – resortów tuż nad brzegiem morza. Można tu odwiedzić Wyspę Faraona z fortem krzyżowców z 1115 roku, a także zatokę Fjord z niezwykle urodziwą Rafą Koralową.

Pogoda w Hurghadzie

Średnia temperatura powietrza w dzień [°C]
sty
20
lut
21
mar
23
kwi
27
maj
30
cze
32
lip
33
sie
33
wrz
32
paź
29
lis
26
gru
22

Średnia temperatura powietrza w nocy [°C]
sty
13
lut
14
mar
17
kwi
21
maj
24
cze
27
lip
28
sie
28
wrz
26
paź
23
lis
19
gru
14

Średnia temperatura wody [°C]
sty
20
lut
18
mar
20
kwi
23
maj
26
cze
29
lip
31
sie
30
wrz
26
paź
26
lis
24
gru
22

Liczba godzin słonecznych [h]
sty
8
lut
8
mar
9
kwi
10
maj
12
cze
13
lip
12
sie
12
wrz
11
paź
10
lis
9
gru
8

Obyczaje

Każdy planujący podróż do Egiptu powinien poznać najpierw żelazne zasady: Po pierwsze Egipcjanie kochają się targować, co jest dla nich swego rodzaju tradycją, dlatego niemalże obowiązkowe są negocjacje ceny towaru, który chcemy zakupić na bazarze. Po drugie: poza obszarami ściśle turystycznymi należy zwrócić uwagę na strój, aby nie urazić uczuć i przekonań mieszkańców. Po trzecie: należy pamiętać o bakszyszu, czyli drobnym napiwku dla każdego, który wykonał dla nas jakąś usługę czy to w hotelu czy w restauracji. Ponadto będąc w Egipcie należy pamiętać o spróbowaniu choć raz Sziszy – fajki wodnej, którą rdzenni mieszkańcy popalają każdego wieczora zbierając się w małych grupkach. I co najważniejsze: Egipcjanie są bardzo gościnnymi ludźmi, wynika to przede wszystkim z ich tradycji. Niech nie zadziwiają więc wnikliwe pytania o rodziny, przyjaciół i plany na życie.

Podsumowanie

Egipt to przepiękny kraj, który kryje w sobie nie tylko magiczne miejsca, ale także gościnnych i przyjaznych ludzi. Można się tu zrelaksować, pozwiedzać, zaznać smaku adrenaliny i na koniec wrócić bogatszym o bagaż wielu wspaniałych wspomnień.

Kup wycieczkę i odbierz przewodnik

Promocja przewodnik gratis

Tylko u nas otrzymacie Państwo jako dodatek do rezewacji bogato ilustrowane przewodniki.

Regulamin promocji „Kup wycieczkę i odbierz przewodnik” („Promocja”):

1. Organizatorem promocji jest
Biuro Podróży Składnica Wycieczek
Kraków, ul. Krakowska 31.

2. Promocja trwa w okresie od 20 lipca do 31 grudnia 2013r. („Okres promocji”).

3. Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną, jaką jest przewodnik po wybranym przez Państwa kierunku wyjazdu, należy w okresie promocji, za pośrednictwem strony www.skladnicawycieczek.pl, dokonać rezerwacji dowolnej wycieczki obejmującej przynajmniej przelot i zakwaterowanie, której data wylotu przypada w okresie promocji.

4. Rezerwacje dokonane w okresie promocji muszą zostać potwierdzone i terminowo opłacone zgodnie z warunkami uczestnicwa organizatora wyjazdu - decyduje moment otrzymania przez Skladnicawycieczek.pl potwierdzenia wpłaty mailem lub faksem, pod warunkiem późniejszego uznania rachunku bankowego kwotą wskazaną w przesłanym potwierdzeniu dokonania przelewu.

5. Do każdej rezerwacji objętej promocją, Uczestnik promocji otrzyma 1 (jeden) egzemplarz przewodnika.

6. Po dokonaniu rezerwacji zgodnie z warunkami określonymi w pkt. 2-4 przewodnik zostanie przesłany pocztą tradycyjną na adres wpłacającego podany w umowie-zgłoszeniu.

7. Promocja obowiazuje do zakupów powyżej 1000 zł.

8. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

9. Reklamacje mogą być zgłaszane przez Uczestników promocji na piśmie na adres Organizatora promocji, w czasie obowiązywania promocji oraz najpóźniej do dnia 30 października 2012r. O terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Rozpatrywanie reklamacji trwa 28 dni od dnia otrzymania reklamacji. Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń w sądzie właściwym ze względu na siedzibę Organizatora promocji.


Leć z Katowic, parkuj taniej

Rezerwujać swoje wczasy na www.skladnicawycieczek.pl z wylotem z Katowic, polub nasz facebookowy profil http://www.facebook.com/NaWakacje i parkuj taniej na parkingu przy lotnisku.

W tej ofercie tydzień parkingu w cenie 40 PLN, dwa tygodnie w cenie 70 PLN. Tranasfer pod terminal lotniskowy gratis.

Regulamin promocji „leć z Katowic, parkuj taniej” („Promocja”)

1. Organizatorem promocji jest
Biuro Podróży Składnica Wycieczek
Kraków, ul. Krakowska 31.

2. Promocja trwa w okresie od 20 marca do 31 grudnia 2013r. („Okres promocji”).

3. Aby móc skorzystać z tej specjalnej oferty, należy w okresie promocji,za pośrednictwem strony www.skladnicawycieczek.pl, dokonać rezerwacji dowolnej wycieczki obejmującej przynajmniej przelot i zakwaterowanie, której data wylotu przypada w okresie promocji oraz polubić nasz facebookowy profil http://www.facebook.com/NaWakacje.

4. Rezerwacje dokonane w okresie promocji muszą zostać potwierdzone i terminowo opłacone zgodnie z warunkami uczestnicwa organizatora wyjazdu - decyduje moment otrzymania przez Skladnicawycieczek.pl potwierdzenia wpłaty mailem lub faksem, pod warunkiem późniejszego uznania rachunku bankowego kwotą wskazaną w przesłanym potwierdzeniu dokonania przelewu.

5. Do każdej rezerwacji objętej promocją, Uczestnik promocji otrzyma 1 (jedno) miejsce parkingowe na parkingu przy lotnisku oraz bezpłatny transfer pod terminal lotniskowy.

6. Po dokonaniu rezerwacji zgodnie z warunkami określonymi w pkt. 2-4 miejsce parkingowe zostanie zarezerowane przez nas.

7. Promocja obowiazuje do zakupów powyżej 1000 zł.

8. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

9. Reklamacje mogą być zgłaszane przez Uczestników promocji na piśmie na adres Organizatora promocji, w czasie obowiązywania promocji oraz najpóźniej do dnia 30 września 2012r. O terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Rozpatrywanie reklamacji trwa 28 dni od dnia otrzymania reklamacji. Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń w sądzie właściwym ze względu na siedzibę Organizatora promocji.

Składnica Wycieczek on Facebook Składnica Wycieczek on Google+