Wszystko czego potrzebujesz w podróży
(12)422 11 79  (12)444 16 79
Kraków, ul. Krakowska 31

Szanowni Państwo

Dla Państwa wygody, na naszej stronie internetowej www.skladnicawycieczek.pl udostępniamy wyszukiwarkę połączoną on-line z systemem rezerwacyjnym. Dzięki zintegrowanemu systemowi który jest aktualizowany 7 dni w tygodniu możecie Państwo wstępnie zarezerwować wybraną ofertę mając gwarancję najniższej ceny na rynku. Ponad to zapoznać się z panującymi warunkami pogodowymi, przeczytać przewodnik, sprawdzić oponie o hotelach. Nasi konsultanci zawsze chętnie służą pomocą w godzinach pracy biura i jeśli nie uda się Państwu znaleźć upragnionego wyjazdu przygotują alternatywne oferty i odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania.
Serdecznie zapraszamy

Krok 1 - Określenie warunków

Proszę podać warunki, jakie mają zostać spełnione np. miejsce wyjazdu, ilość osób, data itd. System wybierze dla Państwa oferty spełniające warunki. Liczba zaznaczonych opcji jest dowolna.

Krok 2 - Wybór miejsca podróży

Podaliście Państwo kryterium wyjazdu. Teraz możecie zapoznać się z warunkami pogodowymi, sprawdzić w jakim terminie jest najniższa cena, przeczytać przewodnik. Dzięki czemu wybór kierunku stanie się prostszy.

Krok 3 - Wybór hotelu

Wybierając kraj lub region wyświetli się spis hoteli od najtańszego do najdroższego. Dla lepszego widoku ofertę można dodatkowo posortować wg. miast i nazw hoteli.

Krok 4 - Szczegóły oferty

Na tym etapie szczegółowo możecie się Państwo zapoznać z wybraną ofertę. Strona zawiera, galerię zdjęć, opisy hoteli, regionu, organizatora wyjazdu. Można wybrać miejsce wylotu, długość pobytu, rodzaj pokoju i wyżywienia i sprawdzać cenę wybranej oferty.

Krok 5 - Rezerwacja

Wybrana oferta, zawiera podsumowanie z ceną wycieczki i warunkami uczestnictwa. Bardzo proszę o staranne zapoznanie się z nimi gdyż stanowią one integralną część umowy. Rezerwacja posiada status rezerwacji wstępnej i pokazuje dostępność miejsc na obecną chwilę. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dostępności miejsc i przebiegu dalszych formalności. Warunkiem rezerwacji pełnej, jest uiszczenie należności zgodnie z warunkami uczestnictwa przelewem:

Biuro Podróży Składnica Wycieczek Anna Wołek
ul. Krakowska 31 31-062 Kraków
Nr. Konta: mBank 96 1140 2004 0000 3202 6757 4783

Składnica Wycieczek on Facebook Składnica Wycieczek on Google+