Wszystko czego potrzebujesz w podróży
(12)422 11 79  (12)444 16 79
Kraków, ul. Krakowska 31

Biuro Podróży Składnica Wycieczek współpracuje z ponad 170 organizatorami wypoczynku w kraju i zagranicą. Wszyscy nasi partnerzy działa zgodnie z ustawą o turystyce. Posiadają pozwolenia organizatora, odpowiednie gwarancje ubezpieczeniowe i są zrzeszone w Izbach Turystycznych. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również listę gwarancji ubezpieczeniowych biur podróży znajdujących się w naszej ofercie.
Podróżując z nami macie Państwo pewność spokojnego wypoczynku u boku wiarygodnych partnerów. Poniżej prezentujemy wybrane biura współpracujące. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt lub wiztyę w naszym biurze.


ITAKA & ITAKA GALA

Itaka Biuro Itaka powstało w 1989 roku, jako małe biuro z dużymi marzeniami. Z każdym rokiem zdobywało coraz większe zaufanie Klientów. Dzisiaj jest największym biurem na polskim Rynku wysyłając coraz więcej naszych rodaków zagranicę. W ubiegłym roku biuro obsłużyło ponad 360 tysięcy Klientów i jest liderem wśród polskich organizatorów turystyki. Siłą biura jest wieloletnie doświadczenie, różnorodność oferty i profesjonalna kadra. Itaka od lat zostaje wyróżniana prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami jak np. Laur Konsumenta, Złote Laury Klienta, Dużą Perłę Polskiej Gospodarki, To Marka 2010/2011, Polska Jakość 2011, Nagrodę Touroperator 2010, Koronę Turystyki 2010. Itaka to największe biuro podróży, od 22 lat odkrywa pasję podróżowania i wyznacza nowe kierunki w Europie i na Świecie.
Zobacz wszystkie oferty biura Itaka >>


Rainbow Tours

Rainbow Tours Biuro jest obecne na polskim rynku już od ponad 20 lat, w corocznych ratingach zyskuje pozytywną opinię i uznawane jest za jedno z najbardziej stabilnych przedsiębiorstw turystycznych. W 2007 roku firma weszła na giełdę, świadczy to o spełnianiu organizacyjno-prawnych wymogów, wyznaczonych przez tą instytucje kontroli na rynku kapitałowym. Najmocniejszą stroną biura Rainbow Tours są pracownicy - najlepsi rezydenci i piloci dbają o satysfakcję klientów i są gwarancją udanego wypoczynku. Dlatego każdy wybrany do katalogu kierunek, hotel jak i trasa wycieczki jest sprawdzana przez kontrahentów i pracowników biura. Bogata oferta wczasów, ciekawe programy wycieczek objazdowych, fly&drive, zaciekawią prawdziwych pasjonatów podróżowania.
Zobacz wszystkie oferty biura Rainbow Tours >>


Grecos Holiday

Grecos Holiday Grecos Holiday zostało założone w 2006 roku. Biuro wyspecjalizowało się w organizacji wczasów na wyspach greckich, w sprawdzonych i często luksusowych hotelach. Z roku nas rok, biuro wprowadza nowe kierunki wakacyjne, jak Hiszpania, Albania czy Turcja. To właśnie w ofercie Grecos Holiday możecie Państwo zobaczyć 100 najlepiej ocenianych hoteli w basenie morza śródziemnego, nagrodzonych przez międzynarodową klientele. Jak mówią o swoim sukcesie „Sukcesu tego nie byłoby, gdyby nie Państwo! Serdecznie dziękujemy za to, że już wcześniej Państwo nas docenili i nam zaufali. sekret naszego sukcesu polega na tym, że my również Was doceniamy i wszystko co robimy, robimy przede wszystkim z myślą o Was!
Zobacz wszystkie oferty biura Grecos Holiday >>


Alfa Start

Alfa Start Biuro Alfa Star jest liderem w organizacji wypoczynku w Egipcie. Już od ponad 12 lat biuro to organizuje wczasy i wycieczki zdobywając uznanie Klientów oraz zdobywając liczne wyróżnienia i nagrody. W samym 2011 roku biuro otrzymało między innymi takie nagrody jak: Touroperator roku 2011, Laureat konkursu” Złota 50”, Lider Regionu 2011, Lider Polskiej Turystyki 2011, III miejsce w rankingu Biur Podróży za 2011 rok, Top Marka 2011. Wśród konkurencji wyróżniło się współpracą z najlepszymi międzynarodowymi sieciami hotelowym, profesjonalna miłą obsługa. Obecnie to kolejny rok biura, które odważnie konkuruje z nimi na rynku Egipskim, Hiszpańskim, Tunezyjskim, Portugalskim, Bułgarskim, Tureckim i Greckim, zimą na odległych egzotycznych kierunkach.
Zobacz wszystkie oferty biura Alfa Start >>


BEE&FREE

Bee Free Firma postawał w 2009 roku, jako organizator wycieczek i wczasów do najpopularniejszych wakacyjnych kurortów jak np. Turcja, Egipt, Tunezja. Ta niewielka na początku grupa ludzi, których połączyła przyjaźń i pasja podróżowania sprawiła, że już w pierwszym roku z ich oferty skorzystało ponad 40 milionów Klientów. Doskonałe wyniki zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale również konkurencję. Na początku 2011 roku Bee&Free dołączyło do grupy kapitałowej Rainbow Tours S.A. Dzięki fuzji biuro zyskało solidnego partnera i umocniło swoją pozycję na rynku turystycznym, Klienci natomiast mogą się cieszyć bardziej atrakcyjnymi ofertami cenowymi. Warto też wspomnieć, że co roku oferta biura Bee&Free staje się bogatsza o nowe kierunki i programy jak np. Travel Senior, które skutecznie realizuje do dwóch lat.
Zobacz wszystkie oferty biura Bee Free >>


WEZYR HOLIDAYS

Wezyr Holidays Firma powstała w 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu najpierw, jako organizatora wyjazdów indywidualnych firma zdobyła doskonała znajomość rynku tureckiego. W swojej ofercie ma ponad 500 hoteli na wybrzeżu Tureckim, realizuje rejsy czarterowe z większości lotnisk w Polsce. Nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymało biuro: Solidny Pracodawca Branży Turystycznej 2009, Jakość Roku 2009 i 2010 certyfikat ISO 9001: 2008 potwierdzający wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania, jakością są potwierdzeniem podnoszenia, jakości usług i motywuje do dalszego doskonalenia. Starając się zaspokoić potrzeby stałych i przyszłych Klientów firma poszerzyła swoją ofertę o kolejne kierunki takie jak Maroko, Rodos, Kreta, Tunezja, Egipt i Hiszpania.
Zobacz wszystkie oferty biura Wezyr Hilidays >>


MATIMPEX TRAVEL

Matimpex Travel To jedno z pierwszych prywatnych polskich biur podróży. Powstało w 1989 roku i od ponad 20 lat gwarantuje profesjonalne podejście do Klienta. Wkład pracy w autorskie programy zwiedzania, kadra pilotów i przewodników, została nadgodzina między innymi statuetkami Dobre, bo Polskie za "organizację i prowadzenie wycieczek po Europie Południowej" oraz Najlepsze w Polsce za "organizację weekendów lotniczych do stolic i metropolii europejskich". Biuro jest założycielem i członkiem Wielkopolskiej Izby Turystyki Od 1992 roku i Współtworzy Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży. Jeżeli chcecie Państwo się wybrać na weekendowe zwiedzanie Rzymu, Paryża, Barcelony lub autokarowo zwiedzać kraje europejskie z pewnością nie powinniście Państwo pominąć biura Matimprex Travel
Zobacz wszystkie oferty biura Matimpex Travel >>


DELTA TRAVEL

Delta Travel Krakowska firma z tradycjami postała w 1991 roku. Jako jedna z pierwszych prywatnych firm wprowadzała wczasy czarterowe z Krakowa do Grecji, na Kretę i Hiszpanii oraz wycieczki autokarowe do Grecji, Hiszpanii i Włoch własnym taborem autokarowym. Wysiłek włożony w pracę i rozwój turystyki Delta Travel nagrodzona została między innymi: Odysem - dla najlepszej firmy transportowej czy Malwą - dla firm dbających, o jakość obsługi Klientów. W 2006 roku Delta Travel podzieliła się na Delta Travel Transport - zajmującą się wynajmem luksusowych autokarów i logistyką oraz na Delta Travel Tour Operator, która dzięki świetnie wyszkolonej kadrze pracowników gwarantuje solidność i wysoką, jakość usług.
Zobacz wszystkie oferty biura Delta Travel >>


BUKSA TRAVEL

Buksa Travel Biuro Buksa Travel swoją działalność rozpoczęła w 1995 roku, jako organizator wczasów autokarowych we Włoszech. Jako jedyne w kraju biuro w ofercie proponuje wczasy zagraniczne w hotelach z polską obsługą, wyżywieniem i rodzinną atmosferą. Z biegiem lat Buksa Travel zyskiwała coraz większe grono zadowolonych Klientów i postanowiło rozszerzyć swoją ofertę o nowe kierunki Czarnogórę, Chorwację i Bułgarię. W uznaniu za zasługi dla rozwoju turystyki dyrekcja firmy w 2005 roku została nagrodzona przez Ministra Gospodarki i Pracy Odznaką Honorową za zasługi dla turystyki. Buksa Travel jest specjalistom w dziedzinie niskobudżetowych wczasów rodzinnych.
Zobacz wszystkie oferty biura Buksa Travel >>


ATLAS TOURS

Atlas Tours Firma powstała w roku 1997 początkowo, jako agent turystyczny, a następnie touroperator specjalizujący się w rynku greckim. W kolejnych latach firma zaczęła prężnie się rozwijać i popularyzować połączenia promowe i rejsy wycieczkowe po morzu śródziemnym. Biuro Atlas Tours stało się liderem w organizacji rejsów wycieczkowych z polskim przewodnikiem oraz otrzymał status generalnego przedstawiciela na polskim rynku linii MSC i Louis Cruises Lines, prestiżowego agenta linii Costa, NCL, Star Clipers, Cunard, Holland America Lines, Star Cruises, a od 2009 roku również Carnival oraz Pullmantur Cruises. Dzisiaj grupa Atlas Tours to stabilna firma stworzona z wieloletniego doświadczenia i świeżości młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu pracowników.
Zobacz wszystkie oferty biura Atlas Tours >>


7 ISLANDS

7 Islands Firma powstała w 2009 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija wysyłając z roku na rok coraz większą ilość polskich turystów. W skład firmy wchodzi kadra z wieloletnim doświadczeniem touroperatorskim. To ich dbałość o szczegóły sprawia, że Klienci chętnie wracają korzystać z nowych propozycji wypoczynku. A tych z roku na rok jest więcej Kos, Kreta, Rodos, Zakynthos, Hiszpania, Turcja, Egipt. Biuro specjalizuje się w organizacji wczasów rodzinnych, w ich ofercie znajdziecie Państwo różne możliwości zakwaterowania Waszej rodziny, a także ofertę dla lubiących zabawę i aktywny wypoczynek.
Zobacz wszystkie oferty biura 7 Islands >>


Sun Fun

Sun&Fun Sun&Fun prowadzi działalność od 2004 roku. Posiada liczne certyfikaty i wyróżnienia dla przedsiębiorców w branży turystycznej. Turoperator posiada bardzo duże doświadczenie w organizacji wyjazdów do Egipt, Tunezji, Maroka i Emiratów Arabskich i wielu innych. W ofercie biura Sun&Fun znajdziecie Państwo dobre i sprawdzone propozycje w Turcji, na wyspach greckich, w Hiszpanii i Bułgarii. Wspaniałe wycieczki objazdowe, a dla rodzin z dziećmi hotele klubowe gwarantujące dobrą zabawę dla dzieci i spokojny wypoczynek dla rodziców.
Zobacz wszystkie oferty biura Sun&Fun >>


ALMATUR

Almatur Najstarsze biuro podróży w kraju. Powstało w 1956 roku od początku specjalizując się w obsłudze środowiska akademickiego, ale nie tylko. Przez ponad 55 lat pracy biura, mogą pochwalić się również bardzo dobry mi osiągnięciami w organizacji egzotycznych wycieczek oraz tematycznych wycieczek objazdowych w Europie. Firma nagrodzona została przez Forum Biznesu pod patronatem Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskiego Forum ISO 9000 za Najwyższą, Jakość Quality International 2011 . Jest zrzeszona w największych międzynarodowych organizacjach w branży turystycznej World Youth Student&Educational Travel Confederation, WYSE Work Abroad, ISIC oraz należy do Polskiej Izby Turystyki.
Zobacz wszystkie oferty biura Almatur >>


OSKAR TRAVEL

Oskar Travel To stabilna marka powstała w 2000 roku. Centrum Turystyki Oskar Travel posiada własny tabor autokarowy i jest organizatorem autokarowych wczasów miedzy innymi w Albanii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii. Dewiza biura jest powiedzenie " Nasi Klienci nie mogą być tylko zadowoleni, Oni musza być zachwyceni naszą obsługą”, co potwierdzają liczne certyfikaty między innymi:, Jakość Roku 2009, Laur Klienta za odkrycie w 2009, certyfikat WSBJ Najwyższa Jakość. To godne zaufania biuro zrzeszone w Wielkopolskiej Izbie Turystycznej, cechuje pełne zaangażowania kadra pracowników, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Zobacz wszystkie oferty biura Oskar Travel >>


RETMAN

Retman Biuro Retman powstało w 1995 roku. Na początku biuro pośredniczyło w sprzedaży biletów autokarowych, następnie zaczęło działać, jako agent turystyczny, bo po kilkuletnim poznaniu rynku i potrzeb Klientów w 1999 roku Urząd Kultury Fizycznej i Turystyki przyznał firmie koncesję organizatora turystyki. To pozwoliło rozwinąć skrzydła firmie w zakresie organizacji imprez turystycznych. Opolskie biuro Retman specjalizuje sie w organizacji wczasów autokarowych i z dojazdem własnym w Chorwacji od Istrii po Dubrownik. W ich ofercie znajdziecie Państwo także coś dla swoich dzieci: kolonie i obozy młodzieżowe w branży są uznawane za jedne z lepszych.
Zobacz wszystkie oferty biura Retman >>


SOL TOURS

Sol Tours To kolejny sezon biura Sol Tours. Firma została założona w 2005 roku i zatrudnia kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej w dziedzinie wycieczek objazdowych. Obecnie biuro Sol Tours jest jednym z liderów organizujących autorskie programy wycieczek autokarem oraz jest jednym z prekursorów weekendowych samolotowych wycieczek do stolic europejskich. Biuro jest otwarte na sugestie Klientów i reaguje na ich głosy. Dzięki temu może pochwalić się stabilna marka, sympatią Klientów i co roku proponować oprócz sprawdzonych standardów jak np. wycieczki do Włoch czy Francji, wytycza coraz to nowsze i dalsze programy wycieczek jak np. odległy Nordkapp, Sankt Petersburg czy Moskwę.
Zobacz wszystkie oferty biura Sol Tours >>


TĘCZA

Tęcza Firma powstała w 1992 roku i od samego początku zajmowała się organizacją wycieczek objazdowych oraz wczasów zagranicznych. Biuro Tęcza jest członkiem Beskidzkiej Izby Turystyki i Polskiej Izby Turystyki daje gwarancję wiarygodnego partnera w podróży. Zwiedzając z biurem Podróży Tęczą macie Państwo pewność, świetnie przygotowanych programów, dobrze wyszkolonej kadry pilotów i przewodników. Z biurem Tęcza uda się Państwu zobaczyć wiele ciekawych miejsc.


Cogito

Cogito Od 1998 roku biuro Cogito specjalizuje się w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo oraz ogólny rozwój dzieci i młodzieży. Dla dzieci wyjeżdżających po raz pierwszy biuro dokłada wszelkich starań, aby dziecko nie odczuło boleśnie rozłąki z rodzicami, znalazło porozumienie z rówieśnikami i poczuło się częścią społeczności kolonijnej. Pomimo starań kadry, może zdarzyć się tak, że rodzice postanowią skrócić czas pobytu dziecka na koloni. Biuro Cogito w ramach programu "gwarancja aklimatyzacji" gwarantuje że za niewykorzystane świadczenia zostaną zaliczone na konto ponownego wyjazdu. Dzięki temu pierwszy wyjazd nie musi być stresujący zarówno dla dziecka i rodziców.
Zobacz wszystkie oferty biura Cogito >>


Biuro Usług Turystycznych BUT

Biuro Usług Turystycznych BUT Od ponad 20 lat, organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży. To jeden z liderów pracujący z najlepszymi ośrodkami w Polsce i za granicą, zatrudnia kadrę (większości stałą) pedagogów-praktyków. Wysyłając swoje dzieci z biurem BUT macie Państwo gwarancję bezpiecznego i ciekawego pobytu albowiem programy koloni i obozów są dostosowane zarówno do wieku jak i potrzeb, co pozwoli zdobyć dzieciom nowe doświadczenia.
Zobacz wszystkie oferty Biura Usług Turystycznych BUT >>


Składnica Wycieczek on Facebook Składnica Wycieczek on Google+